Teuta do ta bëjë Kaiën të famshme qysh tani, shikoni ҫfarë ka bërë për të – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Teuta do ta bëjë Kaiën të famshme qysh tani, shikoni ҫfarë ka bërë për të

23:04 | 10 Gusht 2018

Teuta Krasniqi po vazhdon pushimet e saj me vajzat dhe Adonisin.

Vazhdimisht po bën postime nga atje me anë të së cilave tregon se po kalojnë një kohë shumë të bukur së bashku, shkruan ORAinfo.

Teuta gjithmonë është shumë aktive në rrjetet sociale.

Por, duket se të tillë do ta bëjë edhe vajzën e saj Kaiën, së cilës ia ka hapur një llogari në Instagram.

Më poshtë mund të shihni llogarinë në emrin e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!