Teuta e ftuar në dasmën e Bleros dhe Afronës, këngëtari befason me përgjigje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Teuta e ftuar në dasmën e Bleros dhe Afronës, këngëtari befason me përgjigje

11:26 | 24 Shtator 2018

Blero është emër shumë i komentuar në shtypin rozë.

Këngëtari ishte mysafiri i radhës në emisionin “Mirage”, ku zbuloi të rejat rreth tij, shkruan lajmi.net.

Për herë të parë, Blero ka zbuluar detaje rreth dasmës, të ftuarit, vendin ku do të organizohet dasma, e shumë të tjera.

Ndër të tjera, këngëtari ka treguar edhe nëse në dasmë do të jetë e ftuar nëna e vajzës së tij, Tarës, Teuta.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni përgjigjen e Bleros.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!