Teuta e mbush trupin me lira, shfaqet në krahet e personit të zemrës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
21 °C

Teuta e mbush trupin me lira, shfaqet në krahet e personit të zemrës

12:43 | 12 Tetor 2018

Teuta Selimi është ndër këngëtaret më të njohura të muzikës sonë.

Ajo pos për këngët e saj njihet edhe për elegancën në paraqitje, shkruan ORAinfo.

Teuta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e ‘mbuluar’ me ari. E shfaqur në krahet e burrit të saj, ajo ka mbuluar gjoksin me një qafore me lira. “Her me lira e her pa lira”, e ka përshkruar foton Teuta. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!