Teuta Krasniqi bëhet si vajzë e re e shkrin Adonisin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Teuta Krasniqi bëhet si vajzë e re e shkrin Adonisin

17:05 | 07 Dhjetor 2017

Teuta Krasniqi karakterizohet për energjinë rinore që ka çdo herë dhe çdo ditë. E këtë e shpreh edhe në postimet e saj në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Aktorja edhe pse nënë për herë të dytë, linjat e saj janë për t’u lakmuar edhe nga vajzat e reja.

Një fotografi e fundit e tregon sa rinore është Teuta, e një imazh i tillë do të jetë më i preferuari i Adonisit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!