Teuta Krasniqit i ndodh diçka e veçantë, kaq e gëzuar shfaqet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Teuta Krasniqit i ndodh diçka e veçantë, kaq e gëzuar shfaqet

21:23 | 14 Nëntor 2017

Teuta Krasniqi është aktorja e cila ka një numër të madh të fansave të saj. Rolet që ajo pati në serialet vendore ishin ato që më së shumti e afruan atë me publikun kosovar, përcjell ORAinfo.

Teuta sot ka plot 200K ndjekës në Instagram, e cila me një foto simpatike i falënderon gjithë fansat e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!