Tezja Era kaq shumë e do vajzën e Norës, shikoni si e ka zbukuruar për ditëlindje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Tezja Era kaq shumë e do vajzën e Norës, shikoni si e ka zbukuruar për ditëlindje

18:48 | 16 Maj 2018

Era Istrefi ka uruar mbesën e saj të vetme për ditëlindjen e saj.

E si çdo kush tjetër edhe Era i është përkushtuar e tëra Reneesë për t’ia zbukuruar ditën e saj të veçantë, përcjell ORAvip.

Era e ka zbukurar vajzën e Norës me kaçurrela e me një fustan të bukur.

Renee shihet e lumtur pranë saj dhe ditëlindjen ia ka zbukuruar edhe më shumë Era./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!