Thaçi në SHBA por ja ku është Endriti (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Thaçi në SHBA por ja ku është Endriti (Foto)

19:15 | 11 Janar 2017

Por derisa ai është në kontinentin e largët, djali i tij Endriti na ka përshendetur me një fotografi nga Stambolli i Turqisë, transmeton magazina.

Me kë gjendet Endrti atje nuk dihet por ai ka qenë këto ditë kryelajm i mediave për një lidhje dashurie me një bukuroshe.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Leonora Jakupi