Thaçi nuk ia prish Erës, ja si e përqafi pas takimit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Thaçi nuk ia prish Erës, ja si e përqafi pas takimit

19:42 | 20 Korrik 2018

Këngëtarja kosovare tashmë me famë botërore, Era Istrefi ka marr sot dekoratë presidenciale nga presidenti i vendit Hashim Thaçi.

Era është ndier tejet e nderuar me këtë medalje dhe u emocionua shumë, përcjell ORAinfo.

Në një moment ajo kishte kërkuar që presidenti Thaçi ta përqaf atë dhe ai duket se nuk ia ka prishur asaj.

Në këtë fotografi shihet përqafimi mes Erës dhe Thaçit pas kërkesës së sa./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!