Thellohet kriza te Milani, ja çfarë u ndodhi ndaj Rijekës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Thellohet kriza te Milani, ja çfarë u ndodhi ndaj Rijekës

20:52 | 07 Dhjetor 2017

Milan ka pësuar humbje prej 2:0 nga Rijeka në ndeshjen e fundit të fazës së Grupeve të Europa Leagues

Skuadra e Milanit assesi të kaloi problemet, pasi ka pësuar humbje edhe në Europa League, duke u mposhtur 2:0 nga Rijeka.

Golat për skuadrën vendëse i shënuan Puljic dhe Gavranovic.

Pas kësaj humbje Milan mban vendin e parë në Grupin D me 11 pikë, tri më shumë se sa AEK në vendin e dytë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!