Thyhet çdo rekord..! Ky klub ofron plotë 500 milionë për Neymarin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Thyhet çdo rekord..! Ky klub ofron plotë 500 milionë për Neymarin

08:57 | 14 Janar 2018

Manchester United po përgatit një ofertë rekord prej 500 milionë eurosh për Neymar i cili aktualisht po e bartë fanellën e Paris Saint-Germain, raporton Le 10 Sport, përcjell ORAinfo.

Real Madridi është raportuar të jetë kryesues i transferimit të brazilianit, por ata mund të ofrojnë vetëm 400 milionë euro.

Kjo ka lënë derën hapur për Jose Mourinhon që të bashkohet me ndjekjen dhe të pranojë të përmbushë një klauzolë për blerjeje e yllit të PSG ./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!