Tiani e ‘zbulon’ planin e fshehtë të Tunës, ja çka ka përgatitur ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Tiani e ‘zbulon’ planin e fshehtë të Tunës, ja çka ka përgatitur ajo

18:41 | 12 Korrik 2018

Tuna ka vendosur që sërish të merr vëmendjen e publikut që kishte dikur.

Këngëtarja që u bë nënë për herë të parë, la anash profesionin e saj për Tianin, përcjell ORAinfo.

Por ajo sërish do të njëjtën mënyrë të jetës që kishte kohë më parë dhe po i rikthehet skenës me projekt të ri.

E këtë e tregon Tiani, djali i saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!