Tifozët e Maltës arrijnë në stadium, ja ҫfarë po ndodh atje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
21 °C

Tifozët e Maltës arrijnë në stadium, ja ҫfarë po ndodh atje

19:59 | 11 Tetor 2018

Kosova do të përballet sonte me Maltën në kuadër të Ligës së Kombeve.

Përfaqësuesja e Kosovës do ta filloj sfidën nga ora 20:45 ndaj asaj të Maltës.

Malta do të ketë përkrahjen e tifozëve të tyre në stadiumin “Fadil Vokrri, raporton “lajmi.net”.

Rreth 25 tifozë maltezë kanë arritur në Kosovës, për t’i dhënë mbështetje kombëtares së tyre.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!