Tifozët e Manchester United kanë një mesazh për Mourinhon – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Tifozët e Manchester United kanë një mesazh për Mourinhon

21:28 | 10 Gusht 2018

Zëvendës kryetari i tifozëve zyrtarë të Man Utd, Sean Bones beson se Jose Mourinho nuk u përkrah për transfere nga pronarët e klubit

Me Fred që është i vetmi lojtar top klas në skuadër këtë verë, Bones beson se ishin pronarët që e lanë vetëm Mourinhon i cili përpara ka një sfidë të madhe për ta fituar titullin.

“Çfarë duhet të bëjnë pronarët është që ta vendosin menaxherin në pozitë të mirë që ai ta fitoj titullin e ligës dhe tituj tjerë”, ka thënë Bones.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!