Tmerrohet gruaja nga Mitrovica, ja çfarë i ndodhi pasi u hedhi ujë makaronave për t’i zier – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Tmerrohet gruaja nga Mitrovica, ja çfarë i ndodhi pasi u hedhi ujë makaronave për t’i zier

12:14 | 14 Janar 2018

Një grua nga Mitrovica është tmerruar kur ka hedhur ujë në tenxheren me makaronat e blera në njërin nga supermarketet me zë në këtë qytet.

Ajo ka treguar për “Indeksonline” se pasi ka hedhur ujin, janë shfaqur disa insekte tejet të vogla dhe të zeza.

Gruaja është shprehur e habitur me faktin se ndonëse makaronat kishin afat, nga to dolën insektet.

Siç raporton gruaja, makaronat ishin blerë në njërin prej supermarketeve që kanë degët e tyre pothuajse në gjithë qytetet e Kosovës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!