Tmerroi botën me fytyrën e saj ‘pas operacioneve’…E tëra ishte gënjeshtër, kështu duket ajo në të vërtetë… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Tmerroi botën me fytyrën e saj ‘pas operacioneve’…E tëra ishte gënjeshtër, kështu duket ajo në të vërtetë…

08:32 | 06 Dhjetor 2017

Para pak javësh rrjetet sociale u mbushën me foto tmerruese të një vajze të re e cila kishte bërë shumë ndërhyrje estetike për t’i ngjasuar Angelina Jolie, mirëpo kishte përfunduar në “një monstër”.

Lajmi u bë pjesë edhe e shumë mediave të huaja, mirëpo duket se e gjithë kjo ishte vetëm një mashtrim nga vajza me ermin Sahar Tabar. Ajo arrin ta shndërroj fytyrën e saj në këtë formë vetëm falë grimit dhe lenteve të syve.

Në të vërtetë ajo është një vajzë simpatike dhe aspak e frikshme.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!