Top-ylli i Barcelonës po transferohet në Premier Liga – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Top-ylli i Barcelonës po transferohet në Premier Liga

21:00 | 13 Qershor 2018

Arsenali dhe Chelsea janë në krizë për portier cilësor.

Topçinjtë nuk i besojnë Peter Cechut, ndërsa blutë e dinë se Thibaut Courtois do të largohet në verë.

Related image

Jasper Cillessen nuk po luan standard te Bracelona, andaj është bërë cak i Arsenalit dhe Chelseas, përcjell ORAinfo.

Portieri holandez është i gatshëm që të largohet nga ‘Camp Nou’ pasi nuk dëshiron të jetë rezervë e Ter Stegenit, andaj e pret ofertën nga dy klubet./ORAinfo/

Image result for jasper cillessen

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!