Top-ylli i Milanit po transferohet në Premier Liga – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Top-ylli i Milanit po transferohet në Premier Liga

21:24 | 13 Qershor 2018

Andre Silva mund të jetë largimi i parë nga Milani në afat të verës.

Sulmuesi portugez edhe pse e filloi mbarë aventurën te rosonerët, forma e tij filloi të bije pas çdo ndeshjeje.

Milani ëhstë i gatshëm që ta shet Silvan, andaj Huddersfieldi është i interesuar që ta transferoj atë, përcjell ORAinfo.

Skuadra nga Premier Liga është e gatshme  që të paguaj plot 40 milionë euro për transferimin e portugezit, ndërsa italianët me gjasë do të pajtohen me atë shumë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!