Tottenham – Dortmund, formacionet zyrtare – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Tottenham – Dortmund, formacionet zyrtare

19:47 | 13 Shtator 2017

Dy klubet, Tottenham Hotspur dhe Borussia Dortmund kanë bërë zyrtare formacionin për ndeshjen e sotshme. Takimi i cili do të zhvillohet në “Wembley” nis nga ora 20 e 45.

Tottenham: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Eriksen, Son, Kane.

Dortmund: Bürki, Piszczek, Sokratis (C), Toprak, Toljan, Sahin, Dahoud, Kagawa, Aubameyang, Yarmolenko, Pulisic

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!