Tottenham ia terron Juves midis Italisë..!              – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Tottenham ia terron Juves midis Italisë..!             

22:17 | 13 Shkurt 2018

Tottenham ka arritur ta barazojë rezultatin në 2-2, me golin e shënuar nga Eriksen në minutën e 72′ të takimit, përcjell ORAinfo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!