Tragjedi në Vlorë, humbin jetën tetë persona – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Tragjedi në Vlorë, humbin jetën tetë persona

18:35 | 10 Gusht 2018

Disa të shtëna me armë janë dëgjuar këtë pasdite të premteje në fshatin Resulaj të Vlorës.

Nga të dhënat paraprake mësohet se personi që ka qëlluar mbi pjesëtarët e fisit të tij është i sëmurë mendor.

Deri më tani informacioni është i pakët, por dyshimet janë se disa persona kanë ndërruar jetë. Viktimat janë familjarë të autorit që ka qëlluar me armë mbi ta.

Forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje dhe priten detajet zyrtare për këtë ngjarje të rëndë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!