Tragjike: Gjendet i vdekur këngëtari i njohur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Tragjike: Gjendet i vdekur këngëtari i njohur

11:54 | 11 Maj 2018

Mbrëmjen e së enjtes polica ka gjetur trupin e një mashkulli, i cili dyshohet se mund të jetë këngëtari i famshëm Scott Hutchison.

Ai është shpallur i humbur që prej ditës së mërkurë dhe u gjet në Port Edgar rreth orës 20:30 të enjten.

Identifikimi i trupit nuk është bërë ende, por familja e këngëtarit është njoftuar për të thënë fjalën e fundit.

36-vjeçari u raportua i zhdukur në orët e para të mëngjesit të së mërkurës dhe u pa për herë të fundit afër hotelit Dakota.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!