Transferet e mëdha që priten në janar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Transferet e mëdha që priten në janar

00:00 | 11 Dhjetor 2017

Ashtu si gjatë verës edhe në këtë afat transferimesh, më aktive pritet të jenë skuadrat angleze.

Prestigjiozja britanike “Daily Mail” ka përzgjedhur 10 lojtarë, të cilët mund të jenë transferimet më të shtrenjta të janarit.

Lista e lojtarëve: Daniel Sturridge, Virgil van Dijk, Jonny Evans, Steven N’Zonzi, Musa Dembele, David Luiz, Troy Diney, Ross Barkley, Patrick van Aanholt, Fyodor Smolov.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!