Transferi i Barcelonës befason botën, prezantimi i tij la të gjithë ‘gojë hapur’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Transferi i Barcelonës befason botën, prezantimi i tij la të gjithë ‘gojë hapur’

13:58 | 13 Janar 2018

Yerri Mina është prezantuar edhe zyrtarisht te Barcelona. Mbrojtësi kolumbian i ka befasuar të gjithë më mënyrën se si është prezentuar.

Mina është paraqitur në fushë me këmbë të zbathura, pa të mbathura sportive.

Një prezantim i tillë nuk është parë në futboll.

Arsyeja se pse Mina e ka bërë këtë gjë ka të bëjë me të kaluarën e tij të vështirë nëpër të cilën ka kaluar për të arritur këtu ku është sot.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!