Transferi i ri i Milanit, sot kryen testët mjekësore – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Transferi i ri i Milanit, sot kryen testët mjekësore

12:23 | 12 Mars 2018

Portieri i Napolit, Pepe Reina thuhet se do t;i nënshtrohet testeve mjekësore të hënën të Milan.

Sipas Sky Sport Italia, Reina do të ketë raundin e parë të testeve, para se të vendosë nënshkrimin me Milanin, përcjell ORAinfo.

Spanjolli është i lirë të vendosë lapsin në letër me një klub tjetër, pasi ai ka hyrë në gjashtë muajt e fundit të kontratës së tij të Napolit.

Megjithatë, nuk dihet në këtë fazë nëse 34-vjeçari do të zëvendësojë Gianluigi Donnarumma në San Siro ose do të veprojë si numri 2 të Milan.

Mediat kanë raportuar se me ardhjen e Reinas në Milan, Donnarumma do të transferohet tek gjiganti francez PSG. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!