Transferimi i ri i rosonerëve: Si fëmijë kam dashur të luaj te Milani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Transferimi i ri i rosonerëve: Si fëmijë kam dashur të luaj te Milani

20:12 | 10 Gusht 2018

Pepe Reina është deklaruar se përse ka kaluar te Milani.

Portieri spanjoll kaloi si i lirë te Milani nga Napoli, duke treguar se përse e bëri atë zgjedhje.

“Është një klub special dhe gjithmonë do të jetë”, ka thënë fillimisht Reina, përcjell ORAinfo.

“Si fëmijë, ju dëshiron që të luani në një klub të tillë, andaj është një ëndërr e realizuar për mua, jam i nderuar dhe i gatshëm që ta ndihmoj klubin”, ka shtuar më tej Reina./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!