Tre muaj në fitnes, nuk do ta besoni sa shumë ka ndryshuar Besa – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Tre muaj në fitnes, nuk do ta besoni sa shumë ka ndryshuar Besa

23:16 | 07 Dhjetor 2017
Ka vetëm tre muaj që po merret me fitnes.

Por, ish miss Kosova, Besa Gashi, ka arritur një fizik të mrekullueshëm, shkruan lajmi.net

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku ka nxjerrë në pah muskujt e barkut por edhe pjesët e tjera të trupit.

Besa veçohet për bukurinë që ka dhe trupi vetëm se a e perfeksionon atë.

screenshot_1

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!