Tri motrat Mustafa të veshura me fustane të gjata…Kaq elegante nuk i kemi parë… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Tri motrat Mustafa të veshura me fustane të gjata…Kaq elegante nuk i kemi parë…

07:55 | 15 Nëntor 2017

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore, shkruan ORAinfo.

Safetja dhe Sahidja janë të parat nga to që u bën të njohura, ndërsa tani është edhe motra e tyre e vogël, Lulja.

Ato gjithmonë janë shquar për elegancën e tyre në paraqitje dhe një gjë të tillë e vazhdojnë edhe tani.

Sot të trija së bashku kanë publikuar një fotografi në të cilën shihen të veshura me fustane të gjata ku po duken shumë bukur dhe elegante…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!