Tri shoqet që shkëlqen në mbrëmje, por diçka nuk po shkon me këtë foto! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Tri shoqet që shkëlqen në mbrëmje, por diçka nuk po shkon me këtë foto!

19:23 | 17 Maj 2018

Tashmë gjithandej shohim shumë maturantë me veshje e pamje të ndryshme.

Por, dëshira e secilit është që të duket sa më bukur dhe sa më i veçantë, shkruan ORAvip.

E ato që i karakterizojnë maturantët janë edhe fotografitë e shumta.

Një të tillë e kanë bërë edhe tri shoqe maturante të cilat janë dukur tejet bukur.

Por, kur janë fotografuar së bashku, në mes e kanë vendosur shoqën e cila kishte fustanin me stil të princeshave.

Këtë foto të bukur e ka ‘prishtur’ kamarier i ulur mbrapa tyre. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!