Tri transferimet e ‘çmendura’ që do t’i bëjë Interi në verë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Tri transferimet e ‘çmendura’ që do t’i bëjë Interi në verë

00:00 | 19 Shkurt 2018

Nerazurët ende kanë nevojë që të përforcojnë skuadrën për sezonin tjetër, pasi Pioli u ka bërë me dije bordit të skuadrës italiane që i nevojiten tre lojtarë të kalibrit të lartë.

Trajneri i Interit dëshiron që të transferoj James Rodriguezin nga Real Madridi, Radja Nainggolanin nga Roma dhe Andrea Belottin nga Torino, që të tre këta kalojnë vlerën mbi shumën e 70 milionë eurove, transmeton ORAinfo nga Tuttosport.

Andaj, klubi italian duhet të shpenzoj më shumë se 200 milionë euro për transferimin e tre yjeve, pasi ata kanë një klauzolë tejet të lartë./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!