Tri transferimet që i do Mourinho te Manchester United – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Tri transferimet që i do Mourinho te Manchester United

22:13 | 16 Maj 2018

Jose Mourinho ka bërë një marrëveshje me Manchester Unitedin për transferimet në verë.

Trajneri portugez dëshiron që në verë të bëjë tri transferime nga Barcelona, e që do t’i kushtojnë mbi 200 milionë euro.

Mourinho ka kërkuar nga Manchester United që në verë të transferoj André Gomes, Samuel Umtiti dhe Marc-André Ter Stegen, transmeton ORAinfo.

Portugezi është i dashuruar në tre yjet e Barcelonës, andaj në verë do të bëjë gjithçka që t’i transferoj në “Old Trafford”./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!