Tronditen të gjithë..! Kjo do ta jetë skuadra e De Bruyne – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Tronditen të gjithë..! Kjo do ta jetë skuadra e De Bruyne

12:49 | 14 Janar 2018

Kevin De Bruyne ka lënë të kuptohet se do të nënshkruajë një kontratë të re me Manchester City, duke deklaruar se ai nuk ka ndjenjë të shkojë askund tjetër, përcjell ORAinfo.

Ylli i Belgjikës mbetet ende në bisedime me udhëheqësit e Premier Ligës, por mund të jetë pranë vendosjes së penës në letër.

Ai ka pasur një formë të lartë  te City , por është kërkuar nga një mori klubesh,por ai nuk e ka ndërmend ta braktisë sheikët./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!