Tronditën të gjithë..! Liverpooli po dobësohet, fajin e ka ky futbollist – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Tronditën të gjithë..! Liverpooli po dobësohet, fajin e ka ky futbollist

11:33 | 14 Janar 2018

Vendimi i Liverpoolit për të shitur Philippe Coutinho në Barcelonë gjatë dritares së dimrit ka habitur Jamie Carragher, pasi që sipas tij largimi i brazilianit është një rrezik i lartë  për Reds pasi mund të shkatërrohen e të  i dobësohet forma,përcjell ORAinfo.

Reds ishin në gjendje të shmangnin ofertat nga Camp Nou verën e kaluar, por më pas u dorëzuan për të shitur Coutinhos prej 160 milion euro në janar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!