Tronditet Bayern Munich! Ylli i madh po transferohet në LaLiga – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Tronditet Bayern Munich! Ylli i madh po transferohet në LaLiga

20:30 | 16 Maj 2018

David Alaba po e mendon largimin nga Bayern Munich.

Mbrojtësi austriak i ka bërë me dije agjentit të tij që të kërkoj një skuadër të re për sezonin e ri, andaj në verë mund ta shohim largimin e tij nga bavarezët.

Sipas mediave angleze dhe atyre gjermane, David Alalba mund të transferohet te Barcelona apo Real Madridi, pasi mendon që në Spanjë mund të fitoj Ligën e Kampionëve, përcjell ORAinfo.

Austriaku i ka humbur shpresat te klubi gjerman, duke marr parasysh sezonet e fundit që nuk po janë edhe aq produktiv në trofetë jashtë ligës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!