Tuna dhe Patrisi nuk iu besojnë mjekëve kosovarë, ja ku e dërgojnë për mjekim djalin e tyre! (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Tuna dhe Patrisi nuk iu besojnë mjekëve kosovarë, ja ku e dërgojnë për mjekim djalin e tyre! (Foto)

17:08 | 17 Korrik 2017

Tuna dhe Patrisi po e tregojnë veten që janë prindër shumë të përkushtuar ndaj djalit të tyre të vetëm, Tianit, përcjell ORAinfo.

Djali i tyre po rritet e bashkë me të edhe kujdesi i prindërve ndaj tij.

Çifti ka vendosur që djalin e tyre ta dërgojnë në Shkup për mjekim, pasi që siç duket ata nuk iu besojnë mjekëve kosovarë, dhe për djalin e tyre e dojnë më të mirën duke ia përzgjdhur spitalin.

Gjatë kësaj kontrolle te mjeku, Tuna ka shpërndarë me fansat e saj një foto, ku me nostalgji e thotë se djali i saj po rritet.

Ndërsa, Patrisi i ‘thyen’ rregullat edhe në spital, ai nuk përmbahet dhe e përqafon Tunën edhe aty./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!