Tuna është lodhur nga kujdesi ndaj Tianit. A ka rrezik që situata të eskalojë? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Tuna është lodhur nga kujdesi ndaj Tianit. A ka rrezik që situata të eskalojë?

22:05 | 12 Tetor 2017

Këngëtarja Tuna është bërë nënë për herë të parë para disa muajve.

E të qenit prindër, duket se është një gjë e lodhshme për këngëtaren, shkruan lajmi.net Kjo përshtypje është fituar nga një fotografi që këngëtarja e ka hedhur në Instastory. Në foto shihet një shkrim ku thuhej të mos bëhej zhurmë sepse fëmija po fle kurse nëna është e lodhur dhe e rrezikshme në këtë rast.

Madje Tuna bëri një sondazh në lidhje me këtë çështje, duke pyetur se a ka mundësi që të eskalojë situate!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari