Tuna ia lë djalin Patrisit për t’u kujdesur, por shikoni ҫfarë i bën ai – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Tuna ia lë djalin Patrisit për t’u kujdesur, por shikoni ҫfarë i bën ai

16:31 | 09 Nëntor 2018

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Altuna Sejdiu-Tuna vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktiv është edhe Patrisi me postime të shumta.

Sot ai ka publikuar një foto të Tianit të cilin duket se e ka dërguar tek lodrat./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!