Tuna ndryshon sërish stilin e flokëve, ja si duket tani! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Tuna ndryshon sërish stilin e flokëve, ja si duket tani!

23:59 | 26 Prill 2018

Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik, shkruan ORAvip.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet e që shumica kanë të bëjnë me djalin e saj.

Ndërsa sot, ajo ka vendosur t’i kushtojë pak kohë vetës duke rregulluar kështu flokët dhe po duket mjaftë mirë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!