Tuna publikon foton më të bukur me Tianin, vëmendja tek veshja e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Tuna publikon foton më të bukur me Tianin, vëmendja tek veshja e saj

14:29 | 30 Prill 2018

Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet e që shumica kanë të bëjnë me djalin e saj.

Një të tillë e ka bërë edhe sot, duke publikuar një foto me Tianin, ku po duket shumë bukur.

Por, vëmendja është si gjithmonë tek veshja e këngëtares./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!