Turp për Argjentinën, lë jashtë Kupës së Botës yllin e madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Turp për Argjentinën, lë jashtë Kupës së Botës yllin e madh

18:37 | 16 Prill 2018

Inter  ka bërë blerjen më të shtrenjtë të fushatës së ardhshme tregtare të verës, që është Lautaro Martinez tashmë është i marrë nga Racing Club de Avellaneda dhe që do të bashkohet me skuadrën e Nerazzurrit pas Kupës së Botës, transmeton ORAinfo.

Po, për shkak të formës së lartë të tij  trajneri i Argjentinës Jorge Sampaoli , e ka ftuar  sulmuesin e ri në Rusi duke preferuar atë, derisa  Mauro Icardin e ka lënë jashtë listës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!