U bë baba, por shikoni çfarë bën tani Valdrin Sahiti – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

U bë baba, por shikoni çfarë bën tani Valdrin Sahiti

16:46 | 16 Prill 2018

Valdrin Sahiti u bë baba për herë të parë dhe ditën e lindjes së vajzës ai njoftoi fansat e tij me shumë gëzim për të.

Mirëpo tani Valdrini po vazhdon të postojë sërish fotografi me veshjet e tij të kombinuara me shije dhe po tregohet i rezervuar sa i përket ekspozimit të vajzës, përcjell ORAvip.

Dizajneri kosovar duket që më shumë kohë po i kushton profesionit se sa modës./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi