U kry: Griezman transferohet të gjignati evropian – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

U kry: Griezman transferohet të gjignati evropian

15:00 | 23 Tetor 2018

Sulmuesi francez Antoine Greizman pritet të rikthehet në vëndlindjen e tij në Francë.

Paris Saint-Germain po synon ta transferojë Antoine Griezmann-in që ta zë vendin e Neymar-it te kampioni francez, sipas El Chiringuito.

Real Madrid janë të gatshëm që ta transferojnë brazilianin, andaj PSG-ja po kërkon ta gjejë zëvendësimin e tij.

Ata tashmë po e bëjnë gati një shumë të madhe për ta bindur fituesin e Botërorit 2018 që të rikthehet në vendlindje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!