U KRY..! Inter zbulon përforcimin i cili po zbarkon në ‘ Giuseppe Meazza’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

U KRY..! Inter zbulon përforcimin i cili po zbarkon në ‘ Giuseppe Meazza’

09:54 | 14 Janar 2018

Interi po mbyllet në një lëvizje kredie për yllin, Rafinha të Barcelonës, raporton The Mirror, përcjell ORAinfo.

Braziliani po kërkon kohë të rregullt përpara Kupës së Botës dhe skuadra e Serie A do të kishte një mundësi për të blerë në verë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!