U KRY! Ja kush po largohet nga Inter – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

U KRY! Ja kush po largohet nga Inter

23:33 | 12 Gusht 2018

Real Betis janë të gatshëm të ofrojnë një ofertë për Joao Mario,  pasi që mesfushori i i Interit  mendon të largohet nga ekipi italian përcjell ORAinfo.

Joao Mario ishte një objektiv për West Ham, por nuk arriti të lëvizte para se të përfundojë mbyllja e transferimeve në Premier League.

Megjithatë, ai ende është i gatshëm të largohet nga Interi para fundit të gushtit dhe Betis shpreson të bjerë dakord për një marrëveshje kredie me qëllim të një marrëveshje të përhershme për Portugezin./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!