U kry! Ja kush po zbarkon në ‘San Siro’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

 U kry! Ja kush po zbarkon në ‘San Siro’

00:00 | 21 Maj 2018

Drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mirabelli duket se pranon se Rossonerët po përpiqen të nënshkruajnë Marouane Fellaini të Manchester United,përcjell ORAinfo.

Klubi i San Siro ka qenë i lidhur ngushtë me nënshkrimin e ylli të Belgjikës në javët e fundit, pasi që mesfushori  do të largohet nga Old Trafford.

“Fellaini mund të jetë një lojtar i rëndësishëm,” filloi Mirabelli.

“Ne e dimë se ai nuk do të rinovohet me United, por është e vështirë të thuhet se kemi mbyllur marrëveshjen.

“Ai ka atribute të rëndësishme. Ne do të bëjmë diçka në atë rol, por ne po e mbajmë gjithçka në rezervë.

“Së pari ne duhet të sigurojmë paratë, pastaj t’i njoftojmë ata”, ka përfunduar MIrabelli./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!