U KRY! Ja se ku po transferohet  Calhanoglu – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

U KRY! Ja se ku po transferohet  Calhanoglu

11:20 | 07 Dhjetor 2017

Sipas Sportitalia, Milan planifikon të shesë Hakan Calhanoglu në janar në Gjermani apo Turqi, përcjell ORAinfo.

Problemi është vlerësimi dhe shuma për Hakanin, pasi që  Milan nuk dëshiron të humbasë para krahasuar me 24 milionë sa i kishe shpenzuar gjatë  verës për shërbimet e tij.

 

Gjithsesi një gjë duket e qartë se Calhanaglu që nga janari  më shumë gjasë më nuk do të jetë pjesë e skuadrës kuqezi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!