U kry! Ky do të jetë trajneri  që do ta udhëheqë Italinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

U kry! Ky do të jetë trajneri  që do ta udhëheqë Italinë

08:01 | 15 Nëntor 2017

Sipas La Gazzetta dello Sport, Carlo Ancelotti është çuditërisht i hapur për idenë e udhëheqjes  së re të ekipit kombëtar italian, përcjell ORAinfo.

Në fillim duket sikur hezitim, tani ish- trajneri i Bayern Munchen po e konsideron një rikthim të vrullshëm te ekipi i tij, andaj Federata italiane do të  marrë parasysh interesimin e tij. Anëtarët e federatës italiane  duhet të flasin, por Carlo është gati për postin e ri thotë ai./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!