U kry! Ky është drejtori i ri i Milanit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

U kry! Ky është drejtori i ri i Milanit

15:33 | 21 Gusht 2018

Milan vazhdon në ristrukturimin e ekipi në tërësi dhe po punon për hapin e ardhshëm që është zgjedhja e drejtorit të ri.

Rossonerët kanë bërë të qartë se kush do ta udhëheqë ekipin italian në vitet në vazhdim përcjell ORAinfo.

 

Dhe nga Anglia zgjedhja është bërë: Ivan Gazidis, i gatshëm të largohet nga Arsenali për të u transferuar dirket te klubi i Rossonerëve./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!