U kry, ky është vendimi i Perez për Lopeteguin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

U kry, ky është vendimi i Perez për Lopeteguin

22:13 | 21 Tetor 2018

Gjiganti spanjoll i futbollit Real Madrid po vazhdon me rezultate të dobëta këtë sezonë.

Kjo ka bërë që presidenti i Real Madridit, Florentino Perez të bëhet gati që ta shkarkoj Julen Lopeteguin.

Trajneri spanjoll që pesë ndeshja ka dështuar ta drejtoj skuadrën te fitorja, andaj është shumë afër shkarkimit, përcjell lajmi.net.

Perez thuhet se ka kontaktuar Antonio Conten, që ta marr drejtimin e skuadrës.

Sipas medieve spanjolle, shkarkimi i Lopeteguit mund të ndodh sonte ose nesër (e hënë).

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!