U kry! Ylli i madh kalon te Interi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

U kry! Ylli i madh kalon te Interi

18:38 | 10 Gusht 2018

Keita Balde është afër transferimit te Interit.

Mesfushori i Monacos është afër që të largohet nga Franca, në mënyrë që të kaloj te nerazurët.

Interi është duke insistuar që Antoniuo Candreva të kaloj te skuadra franceze, në mënyrë që ta marrin Balden, përcjell ORAinfo.

Sipas mediave në Italia, marrëveshja ëhstë shumë afër të arrihet, pasi që të dy skuadrat janë të kënaqura me lojtarët që do marrin./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!