U largua nga Vetëvendosje! Ja çfarë thotë tani Shpend Ahmeti – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

U largua nga Vetëvendosje! Ja çfarë thotë tani Shpend Ahmeti

20:23 | 13 Mars 2018

Për herë të parë doli në publik të martën, pasi dha dorëheqje nga Vetëvendosje.

Edhe kur doli nuk qëndroi gjatë.

Por, edhe këtë kohë sa inspektoi nisjen e punimeve në sheshin ”Adem Jashari” nuk preferoi të flas për ish-partinë e tij, njofton Klan Kosova.

Megjithatë, pas insistimit të Klanit ai i tha disa fjalë, me të cilat nuk mbajti anën e asnjërit grup.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!